Starší dorostenci skolili lídra!

14.01.2018 · Martina Sikorová
T Ř I N E C - Svěřenci trenéra Wojnara nezačali proti Olomouci ideálně a na začátku druhé části prohrávali už o dva góly. V přesilové hře ale snížil Tomáš Krč, poté se dvakrát trefil obránce Jakub Michálek a do kabin si mladí Oceláři odnášeli těsný náskok. Jen pár minut před koncem přidal čtvrtý přesný zásah Marek Havránek a tři cenné body zůstaly doma!
B13, neděle 14.1.2018
Olomouc
4:2
mini WERK ARENA
Třetiny: 0:1, 3:1,1:0  Branky a nahrávky: 30. Krč (Havránek, Indrst), 34. Michálek, 38. Michálek (Konderla, Matěj), 58. Havránek (Matěj) – 4. Štefka, 24. Kořenek (Štefka). Rozhodčí: Šutara - Tkáč, Kořistka. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Střely na branku: 35:26. Průběh utkání: 0:2, 4:2.
Ochman – Weber, S. Radzienciak, Bulava, Konderla, P. Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Tománek, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Zoubek, Stebel, Čmiel, Plandor
Hasala (41. Mokrý) – Rutar, Klesla, Harabiš, Hlaváč, Vosátko, Pírek – Kalač, Šafránek, Štefka, Rosecký, Paťava, Štědrý, Indrák, Liška, Krátký, Kořenek, Kret, Dvořák