Dramatickou bitvu rozhodl hattrick Kašpárka!

04.01.2018 · Martina Sikorová
Hráči s drakem na prsou začali proti Warrioru skvěle a ve třiačtyřicáté minutě už nad brněnským soupeřem vedli o tři góly. Domácí ovšem stačili vyrovnat a odpověď našli také na další třinecké trefy. O vítězi tedy nakonec rozhodovalo až prodloužení, ve kterém zkompletoval hattrick Alexandr Kašpárek a vystřelil Ocelářům bonusový bod.
E4, čtvrtek 4.1.2018
Warrior Brno
5:6p
Zimní stadion Úvoz
Třetiny: 0:1, 0:1, 5:3 - 0:1  Branky a nahrávky: 49. Ludvík, 50. Mrkvica (Schweitzer), 52. Schweitzer (Fojt), 55. Marčík (Ludvík, Mrkvica), 60. Kuchař (Marčík) – 14. Wardas (Jurzyca, Ramík), 40. Wardas (Kašpárek), 43. Kašpárek (Petrovský, Macháček), 52. Kašpárek (Macháček), 55. Petrovský (Kašpárek, Macháček), 65. Kašpárek (Petrovský). Rozhodčí: Held - Čelachovský, Zapletal. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 22:61. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:5, 5:5, 5:6.
Atanasiadis – Fojt, Mrkvica, Kopřiva, O. Hykl, Hanák, Ludvík, Mahdal – Kubíček, Kuchař, Hrstka, Schweitzer, Kučera, Marčík, Novotný, Harásek
Halouzka – S. Cienciala, Hrůzek, Wantulok, Mituchovič, Buják, F. Cienciala – Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, J. Hykl, Ramík, Macháček

Činnost mládeže HC Oceláři Třinec je spolufinancována z rozpočtu Moravskoslezského kraje.