Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Fanshop Rozpis ledu

Jedeme do Ostravy, získáme třetí bod?

Ještě to bude těžké, říká Aron Chmielewski

Hudební multitalent Denis Szalbot: Muzika je pro mě vším!

Trefil jsem to hezky, hodnotí bleskový gól Vladimír Svačina

Čtvrtfinále pokračuje v Ostravě

Aronova slova po čtvrtfinálové bitvě číslo 2

Hudební multitalent Denis Szalbot: Muzika je pro mě vším!

Ohlasy střelce vítězné branky Svačiny

před 2 dny • Daniel Ježek, Martin Stebel

Ještě to bude těžké, říká Aron Chmielewski

včera • Martin Stebel

Hudební multitalent Denis Szalbot: Muzika je pro mě vším!

před 2 dny • Daniel Ježek, Martin Stebel

Trefil jsem to hezky, hodnotí bleskový gól Vladimír Svačina

GENERÁLNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI HC OCELÁŘI TŘINEC
HC Vítkovice Ridera- HC Oceláři Třinec,neděle 24. března, od 15:00 hod.
ČF2, čtvrtek 21.3.2019
HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice Ridera
WERK ARENA
ČF2, čtvrtek 21.3.2019
HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice Ridera
WERK ARENA
ČF3, neděle 24.3.2019
HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec
15:00
ČF3, neděle 24.3.2019
HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec
15:00
Další články
před 2 dny • Michal Samiec

Oceláři vynulovali soupeře a mají druhý bod

před 3 dny • Daniel Ježek

Nový den, nová bitva. Potvrdíme úvodní výhru?

před 3 dny • Daniel Ježek, Martin Stebel

Martin Adamský: Měli jsme větší urputnost a chuť!

Archiv článků
Ocelářská mládež
před 3 dny • René Sasyn

Ocelářská juniorka zdolala Vítkovice i podruhé!

19.03.2019 • Jakub Kotajny

Juniorka Ocelářů zvládla první čtvrtfinále na výbornou!

16.03.2019 • René Sasyn

Junioři rozstříleli Slavii!

Více o mládeži
Aktuality mládeže
19.11.
Trenér Jan Lucák ve Finsku
Z týdenní trenérské stáže ve finském klubu Espoo Blues se dnes vrátil hlavní kouč 6. třídy Jan Lucák.
17.10.
Junioři mají nové trenéry
Na pozice trenérů juniorů nově nastupují Marek Malík a Mgr. Jiří Juřík, který byl jmenován také do pozice sportovního manažera mládeže. Dosavadní trenérská dvojice Vlastimil Wojnar a Jozef Daňo se přesouvá na střídačku A - týmu partnerského Frýdku-Místku.
5.10.
Zápas proti Zubrům odložen
Zápas dorostu proti Přerovu se měl v mini WERK ARENĚ odehrát v sobotu 6. října, pro početnou marodku hostujícího celku byl ale odložen.
22.5.
Změny v managementu mládeže
Na pozici projektového manažera mládeže přichází Jakub Mikulík a Jozef Daňo se posouvá do funkce sportovního manažera mládeže.
16.5.
Plán soustředění a termínová listina
V týdenním programu dorostu nově najdete také plán soustředění v Bystřici nad Olší a termínovou listinu letní přípravy.
12.5.
Rozdělení do tréninkových skupin
V týdenním programu juniorů najdete kromě plánu pro příští týden také rozdělení do skupin pro pondělní trénink.
3.5.
Začátek přípravy 8.třídy
Začátek letní přípravy hráčů 8.třídy je v pondělí 7.5.2018. Sraz je v 15.00 na malé hale.
1.5.
Junioři - testy
Ve čtvrtek 3.5.2018 v 15,00 proběhnou testy. Hráči, kteří v tento den absolvují testy v Ostravě, mají volno.
23.4.
Informační schůzka dorostu
Informační schůzka dorostu pro sezonu 2018 - 2019 (ročníky narození 2003 a 2004) se bude konat ve čtvrtek 3.5.2018 v 16,00 hod. v bývalé šatně mladšího dorostu na WERK ARENĚ!
18.1.
Utkání proti Technice odloženo
Zápas mladšího dorostu proti brněnskému týmu se měl ve WERK ARENĚ odehrát ve čtvrtek 18. ledna, pro početnou marodku Techniky byl ale odložen.
10.1.
Trenérské změny
Na základě vyhodnocení výsledků juniorů a starších dorostenců dochází k rošádě u obou trenérských týmů. Od staršího dorostu se k juniorskému týmu přesouvají René Mucha s Alešem Machem, opačným směrem míří Vlastimil Wojnar a Jozef Daňo.
21.4.
Informace MDO
Schůzka rodičů Mladšího dorostu ročník 2002,2003 se uskuteční v Pondělí 24.4.2017 od 16:30 v šatně č. 2 ve Werk Aréně.

Informační schůzka hráčů MD r. 2002,2003 se uskuteční v pátek 28.4.2017 v 14:30 v šatně MD.

21.8.
Tréninky přípravky
Tréninky přípravky začínají v pondělí 22.8. a středu 24.8. (16:30 - 17:30) v mini Werk aréně.
12.8.
ROZPIS TRÉNINKŮ 5.TŘÍDA

OD 15.8. - 21.8.2016

Po - suchá 15.30, led 16.30 - 17.45

Út - brankáři led 15.15, ostatní led 16.00 - 17.00

St - utkání 11.00 Havířov, sraz 10.00

Čt - led 15.30 - 16.45

Pá - turnaj sraz 16.30, utkání 17.45

So - turnaj dle rozpisu

Ne - turnaj dle rozpisu
31.5.
Trénink brankářů
Brankáři 5. třídy (Denis Heczko a Daniel Tonowski) mají každý čtvrtek od 14:30 do 15:30 gólmanský trénink na ledě s panem Lucákem.
Tabulka extraligy

Čtvrtfinále

1. Bílí Tygři Liberec2
8. BK Mladá Boleslav0

2. HC Oceláři Třinec2
7. HC Vítkovice0

3. HC Škoda Plzeň2
6. HC Olomouc2

4. Mountfield HK0
5. HC Kometa Brno3
O umístění
P Tým Tým Z S B
11. LIT Litvínov 57 151:164 82
12. KVA K. Vary 57 140:172 61
13. CHM Chomutov 57 130:190 55
14. PCE Pardubice 57 120:207 42
FACEBOOK
Instagram @hcocelaricz
@hcocelaricz
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec