Oceláři vstoupili do turnaje ve Švýcarsku vítězně!

16.02.2018 · Martina Sikorová
První zápas na mezinárodním turnaji v Davosu Oceláři zvládli. Třinečtí sice proti Rize po čtyřiceti minutách ztráceli, na začátku třetí části ovšem srovnal David Cienciala a šlo se do prodloužení. V nastaveném čase gól nepadl a pokračovalo se nájezdy, ve kterých se jako jediný prosadil Ondřej Kovařčík a rozhodl o vítězství Ocelářů.
Davos Hockey Summit, pátek 16.2.2018
Dinamo Riga
1:2sn
Vaillant arena
Třetiny: 0:0, 1:0, 0:1 - 0:0  Branky a nahrávky: 27. Balinškis (Lipsbergs) – 42. Cienciala, rozhodující nájezd O. Kovařčík. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Kalninš – Zile, Salmela, Balinškis, Svars, Ališauskas, Jerofejevs, Batna - McMillan, Indrašis, Skvorcovs - Kristo, Bičevskis, Lipsbergs - Darzinš, Razgals, Jevpalovs – Gegeris, Pavlovs, Meija
Hrubec - Krajíček, Zahradníček, Musil, Roth, Linhart, Matyáš, Kovář - Rákos, Mikulík, Petružálek - Dravecký, Vlach, Hrňa - Adamský, Cienciala, Svačina - O. Kovařčík, M. Kovařčík, Martynek - Chmielewski.