Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Permanentky

Permanentky na sezonu 2024/2025 koupíte kliknutím ZDE.

Nejčastější dotazy při nákupu permanentky

Jaká je moje sleva pro nákup nové permice?

Kompletní znění věrnostního programu naleznete níže. Základem je účast na 13 domácích zápasech. Za každý další následný duel získáte slevu dvě procenta pro nákup příští permanentky. Když nemůžete na utkání? Půjčte permici kamarádovi, případně ji uvolněte do prodeje. I za to se počítá sleva!

Příklad: V minulé sezoně jsem byl na 15 zápasech osobně, na další dva jsem permici půjčil kamarádovi. Jaká bude moje sleva? Podmínkou pro získání slevy byla návštěva 13 domácích zápasů Ocelářů. Až pak se začala načítat sleva dvě procenta za každý další navštívený zápas. Dvě procenta jsou taky za každý zápas, který navštívil kamarád. Jde o průchod permanentky turniketem. Chceme mít přece co nejčastěji plnou arénu, no ne?! V tomto případě tedy sleva činí 8 procent (13 zápasů + 2 další osobně + 2 další kamarád).

Vydávají se na sezonu 2024/25 nové plastové permanentky?

Ne, v platnosti dál zůstávají ty stávající, které si na nový ročník pouze nabijete.

Jak uplatnit zaměstnanecký benefit Třineckých železáren od člena rodiny?

Přijďte oba na pokladnu WERK ARENY, kde vyplníte čestné prohlášení obsahující číslo benefitu a částku čerpání. V případě, že už máte formulář předvyplněný, není nutné na pokladnu chodit ve dvou.

Je možné k nákupu jedné nebo více permanentek uplatnit dva či více benefitů?

Ano, je to možné. Stále však platí nutnost splnit výše uvedené podmínky.

Jak na nákup dětské a seniorské permice?

Dětskou permanentku je možno zakoupit pouze současně s klasickou dospěláckou permicí. Seniorovi stačí občanský průkaz a věk nad 60 let.

Jsem majitel permice z minulé sezoně. Můžu si na novou sezonu vybrat jiné místo?

Ano, tato změna je samozřejmě možná. Změnu je zapotřebí provést před nákupem, o změnu místa požádejte emailem na ticketing@hcotrinec.cz. Změna je možná pouze ve stejné kategorii 1.kat (A, E), 2.kat (B, C, D, F, G, H).

Bude místo vedle mě volné?

Držitelům permice držíme jejich místo do konce první prodejní vlny, tedy do středy 26. června. Pak na internetových stránkách prodeje uvidíte, jestli se vybrané místo uvolnilo, nebo bylo prodáno.

Pomocí mobilní aplikace si prodloužím permici na novou sezonu. Bude nabitá i fyzická karta?

Ano, nabitá permice na nový ročník bude fungovat jak ve fyzické podobě, tak v aplikaci.

V mobilní aplikaci mám nevyužité peníze. Co s nimi?

Je možné vystavit voucher, který pak uplatníte u nákupu nové permanentky. Pokud jste tak již učinili, nevadí. Nemusíte se bát, že o své peníze přijdete. Není u nich žádná „expirační doba“. Na vašem účtu v aplikaci zůstanou nadále. Můžete je využít například k nákupu vstupenek.

Tři prodejní vlny

Předprodej permanentek na příští sezonu odstartuje na pokladnách WERK ARENY, on-line i prostřednictvím mobilní aplikace v pondělí 3. června. Stejně jako v minulém roce Oceláři rozdělili předprodej permanentek do tří prodejních vln. Platí, že čím dříve si permanentku na sezonu 2024/25 pořídíte, tím méně zaplatíte. Nejvýhodněji si své místo v hledišti samozřejmě pojistí stávající permanentkáři, které navíc klub odměňuje za věrnost výraznými slevami.

I nadále samozřejmě platí, že se nákup celosezonní vstupenky na zápasy Ocelářů vyplatí. Ocelářská permice v kapse nebo mobilní aplikaci je totiž jedinou opravdovou zárukou, jak nepřijít o místo v hledišti během play off. Permice totiž platí nejen na celou základní část, ale také na všechny zápasy nadstavbové části (play off či play out), čímž se mimochodem Oceláři vymykají extraligovým zvyklostem. Bonusem navíc pak jsou volné vstupy na utkání základní skupiny evropské Ligy mistrů, ve které letos Oceláři narazí na přední týmy ze Švédska, Švýcarska nebo Polska.

Upozorňujeme, že mobilní aplikaci je nutno mít v nejaktuálnější verzi. Update provedete přes svůj mobilní obchod (Google Play, App Store, atd.).

Stávajícím permanentkářům rezervujeme jejich místo v hledišti až do skončení první prodejní vlny.

Prodej permanentních vstupenek na stání je aktuálně z důvodu naplněné kapacity sektoru G zastaven.

První prodejní vlna odstartuje v pondělí 3. června a potrvá do středy 26. června.

* Výše uvedené ceny platí pro nové permanentkáře. Ty stávající klub odmění výraznými slevami z věrnostního programu, ti nejvěrnější ušetří až šestadvacet procent z ceny permice.

Věrnostní program

Oceláři si cení věrnosti fanoušků. Díky propojení s věrnostním programem a pravidelným návštěvám domácích zápasů si každý stávající permanentkář sáhne na výraznou slevu. Přesnou cenu vaší permice, ve které budou započteny slevy na základě počtu vámi navštívených utkání v minulé sezoně, se dozvíte třeba v mobilní aplikaci HC Oceláři Třinec.

V této aplikaci si můžete permici rovnou prodloužit. Pokud používáte permici výhradně fyzicky, dozvíte se vaši cenu na pokladně WERK ARENY. Tam pak bude možné platit kartou, případně hotovostí a stejně jako v minulých letech je možné pro další slevu uplatnit také benefit pro zaměstnance skupiny Třineckých železáren a Moravia Steel, generálního partnera klubu. Pokud využijete benefit někoho jiného, je nutné přijít na pokladnu WERK ARENY i s původním majitelem benefitu, vyplnit a podepsat čestné prohlášení (zmocnitel a zmocněnec). Bude předpřipraveno na pokladnách.

Kdo permici v minulé sezoně využil na maximum a přišel na všechna domácí utkání, případně své místo prostřednictvím mobilní aplikace pravidelně uvolňoval, mohl získat slevu ve výši až šestadvaceti procent z ceny nové permice! To znamená, že namísto 11 tisíc za permici do sektoru A nebo E zaplatí jen něco přes 8 tisíc korun.

Věrnostní program zůstává platný ve stejné podobě i pro příští sezonu.

V kombinaci s věrnostními slevami a platností sezónních vstupenek také na play off tak stále platí, že permice na Oceláře patří mezi nejvýhodnější v celé Tipsport extralize!

Kde zjistím cenu své permice?

Otevírací doba pokladen WERK ARENY:

Pondělí: 10:00 - 16:00

Středa: 10:00 - 16:00

Druhá a třetí vlna prodeje

Druhá prodejní vlna bude následovat v červenci. Začne v pondělí 8. července, skončí ve středu 17. července.

Závěrečná třetí vlna prodeje sezónních vstupenek odstartuje v pondělí 5. srpna. Potvrvá rovné dva týdny, do pondělí 19. srpna.

Výhody majitele sezónní permice:

Věrnostní program: Chodit na Oceláře se vyplatí!

Také v nové sezoně a s novou permicí můžete čerpat výhody věrnostního programu, díky kterému můžete získat výrazné slevy na nákup nových permanentek.

NÁVŠTĚVA: Když navštívíte libovolných 13 domácích zápasů, začneme vám za každý další průchod turniketem na utkání základní části počítat 2% slevu na nákup permanentky pro další sezonu. Znamená to, že za fandění na domácích zápasech můžete získat slevu až 26 % na další permanentku.

UVOLNĚNÍ DO PRODEJE: Další výhoda spočívá v možnosti uvolnit svou permanentku do prodeje, pokud na určité utkání nemůžete dorazit. Za uvolnění permanentky získáte 1% slevu. Pokud je tato permanentka prodána ve volném prodeji, získáte další 1% slevu. Celkem za uvolnění do prodeje můžete ušetřit další procento na nové permanentce.

PŮJČENÍ KAMARÁDOVI: Jestli nemůžete na hokej, permanentku můžete půjčit (poslat) kamarádovi přes mobilní aplikaci. Za poslání permanentky od nás dostanete 1% slevu. Pokud tato poslaná permanentka projde turniketem, získává majitel permanentky další 1% slevu.

Slevy se počítají pouze z utkání základní části. Díky věrnostnímu programu mohou fanoušci získat maximální slevu až 26 % na nákup permanentky na další ročník. Nárok na slevu za půjčení permice kamarádovi či uvolnění do prodeje získáte až po odchození 13 domácích zápasů. Sleva se započítá i zpětně po splnění podmínky třinácti duelů.

ZVÝHODNĚNÉ PERMANENTKY A SLEVY